Branding i projektowanie graficzne

Nie lubimy określenie Full Service jednak nasze bogate doświadczenie umożliwiło nam poszerzyć naszą ofertę o usługi nie koniecznie związane z projektowaniem samych serwisów. Wspólnie z Tobą formułujemy wizję Twojej marki i dodajemy detale, które sprawiają, że jest ona żywa. Zaprojektowanie logo lub broszur również traktujemy jako pasję.

//pro-strony.pl/new2/wp-content/uploads/2018/02/img_2.jpg

Stworzymy dla Ciebie:

  • Koncepcję twojej marki
  • Projektowanie Logo firmowego
  • Potrzebne grafiki na potrzeby Twojej marki ( reklamy wizualne, banery internetowe, reklama świetlna
  • Slogan oraz postrzeganie marki

Jeżeli Twoja firma nie posiada loga firmowego lub wymaga ono poprawy chętnie podejmujemy się takich zleceń. Nasza wstępna wizja twojej witryny na pewno usprawni nam odpowiednie zaprojektowanie Twojego nowego logo, które może być użyte również na stronę internetową. Stworzymy dla Ciebie również każdy rodzaj grafiki reklamowej i to wszystko w jednej narracji tak, aby wszystko zgrywało się w jedną całość.

Cena logo firmowego uzależniona jest od poziomu trudności elementów oraz czasu w jakim zostanie ono wykonane.

To zbiór metod i zasobów, które pozwalają na kreowanie marki i utrwalanie faktu jej istnienia u konsumentów i potencjalnych klientów.

Wymyślimy charakterystyczną oprawę graficzną Twojej firmie oraz nadamy Twojej marce wygląd. Wymyślimy kolory, slogan, koncepcję oraz to w jaki sposób maja ja odbierać konsumenci.