Kompleksowe projektowanie stron www

Tworzymy responsywne i nowoczesne strony www, sklepy internetowe, zaawansowane portale i serwisy oraz Blogi. Tworzymy serwisy w różnych językach takich jak Polskim, Niemieckim, Hiszpańskim, Angielskim, Szwedzkim, Niderlandzkim, Włoskim oraz innych. Każda robiona przez nas strona www jest przez nas sprawdzana stylistycznie i gramatycznie.

Tworzenie i projektowanie stron

Tworzymy i projektujemy :

  • Strony wizytówki z systemem zarządzania treścią (CMS)
  • Strony firmowe z systemem zarządzania treścią (CMS)
  • Rozbudowane Portale
  • Blogi
  • Fora
  • Strony z możliwością sklepu online
  • Projektowanie stron zagranicą

Strona internetowa to nic innego jak wizytówka naszej firmy lub nas samych w sieci. Użytkownicy wchodzący na naszą witrynę odbierają pozytywnie lub negatywnie jej treść oraz fizyczne działanie. Aby strona internetowa była odpowiednio przyjazna dla użytkownika musi znajdować się na niej odpowiednia treść, która powinna tworzyć pewnego rodzaju zaciekawienie danym produktem lub usługą. Jeżeli chodzi o jej fizyczne działanie nie powinna stanowić problemów w jej fizycznym działaniu. Jako że tworzymy już strony internetowe tyle czasu, zdajemy sobie sprawę z tego jak ważnym jest pozyskać nowych klientów oraz zatrzymać tych którzy już naszą markę lub produkt trafili.

Wszystkie usługi tworzenia stron jakie oferujemy to przede wszystkim kompatybilność. Blog, strona firmowa czy zaawansowany portal otwierany na Smartphone musi być zgodny ze standardami, które pozwalają wyświetlać stronę w najwyższej możliwej rozdzielczości, dodatkowo wszystkie elementy strony takie jak grafiki i teksty powinny być prawidłowo dostosowane do szerokości ekranu.

W zależności od funkcjonalności, ilości danych oraz wymagań graficznych, różne strony internetowe tworzymy w różnym czasie. Istnieją strony internetowe, które zajmują nam dwa dni a są też takie nad którymi pracujemy całymi miesiącami. Tworzenie stron internetowych jest bardzo wymagające zadanie dlatego aby strona była poprawnie wykonana i zoptymalizowana trzeba poświęcić na niej trochę czasu.

Cena strony internetowej również zależy od tych samych czynników co w przypadku czasu w jakim ją wykonujemy. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne pakiety dzięki którym możesz mniej więcej mieć obraz ile kosztuje strona internetowa, pamiętaj jednak że każda wycena robiona jest indywidualnie.

Koszt utrzymania strony ustalany jest zawsze indywidualnie jednak opłacając u nas serwer i domenę możesz być pewny iż płacisz dużo mniej niżeli u dużych dostawców tych usług. Nasze doświadczenie oraz dobre umowy podpisane z usługodawcami hostingu powodują iż możemy zagwarantować konkurencyjne ceny.

Tworzenie stron - Przebieg zamówienia