Kim jesteśmy

Już od ponad 14 lat zmieniamy polski internet projektując nowoczesne strony internetowe dla naszych klientów z Polski, Europy oraz różnych zakątków świata. Dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
14

Lat doświadczenia

1200

Wykonanych projektów

930

Klientów

350

Stron w Top 10

Zapraszamy do współpracy osoby i firmy z całej Polski oraz Europy. Posiadamy system do sprawnej komunikacji oraz wymiany spostrzeżeń podczas tworzenia projektu.

Troszkę naszej Historii

 • 09.03.2008Dwóch dwudziestolatków freelancerów

  Po zrobieniu kilku pierwszych projektów forów internetowych oraz paru nieskomplikowanych stron w systemie html, kupieniu kilku dobrych domen i następnie nieprzedłużeniu ich.. postanawiamy szerzej zainteresować się budową stron internetowych, projektowaniem graficznym oraz SEO lecz nasza działalność ogranicza się głównie do robienia czegoś dla siebie i ewentualnie znajomych.
 • 18.011.2008Pierwsze poważne zlecenie

  Postanawiamy założyć pierwszą swoją działalność gospodarczą, która po drobnym zareklamowaniu skutkuje współpracą z jednym z banków. Zdobywając coraz to więcej zleceń postanowiliśmy kształcić się w zakresie budowy i optymalizacji stron.
 • 10.09.2012Studia

  Chcąc dalej rozwijać swoją wiedzę na temat marketingu kończymy studia w jednej ze Szczecińskich uczelni na wydziale Marketingu. A swoją pasję tworzenia stron rozwijamy szkoląc się u profesjonalistów.
 • 10.02.2014Profesjonaliści

  Czujemy się wystarczająco silni aby zacząć współpracę z najbardziej znanymi firmami w Polsce a dodatkowo otrzymujemy zlecenia z różnych stron europy od rodaków prowadzących działalność poza granicami kraju.