Pozycjonowanie stron i sklepów w Polsce i za granicą

Jeżeli czytasz ten tekst to znaczy że do nas trafiłeś i to prawdopodobnie trafiłeś do nas przez wyszukiwarkę. Tak, na tym właśnie polega pozycjonowanie SEO, czyli na szeregu działań powodujących iż to właśnie na prawidłową stronę trafiasz. Bez względu na to czy jest to pozycjonowanie w Polsce czy pozycjonowanie za granicą, klient trafia poprzez dane słowa kluczowe właśnie na Twoją stronę lub sklep. Musimy być w tym naprawdę nieźli skoro wpisując jedno z najtrudniejszych słów do pozycjonowania trafiłeś właśnie na naszą stronę. Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach (SEO) obejmuje wszystkie działania podejmowane w celu poprawy rankingu witryny w Google. Poprawa wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach obejmuje zarówno czynności podejmowane bezpośrednio na stronie ( On-Page ) oraz czynności podejmowane poza nią ( Off-Page ).  Pozycjonujemy strony z całej Polski jak i również w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Norwegii, Szwecji oraz Holandii. Świadczymy również usługi marketingu regionalnego czyli tzw. Lokal SEO. Polega on na tym iż Twoja firma pojawia się w wynikach wyszukiwania o zasięgu regionalnym na zapytania związane z Twoim miastem i regionem. Świadczymy usługi w każdym małym i dużym polskim mieście a specjalizujemy się w miastach takich jak Szczecin, Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Wrocław i Poznań.

pozycjonowanie za granicą
pozycjonowanie stron Szczecin

Oto usługi jakie świadczymy w ramach pozycjonowania stron.

 • Optymalizacja SEO
 • Budowa linków
 • Pozycjonowanie w Polsce
 • Pozycjonowanie w Niemczech, Holandii, UK, Francji, Hiszpanii, Włoszech
 • Pozycjonowanie w Mapach Google i Bing
 • Pozycjonowanie regionalne
 • Analiza i przyspieszenie prędkości strony
 • Poprawa kodowania strony

Nasze doświadczenie w pozycjonowaniu firm w Polsce pozwoliło nam osiągać sukcesy również na arenie europejskiej i międzynarodowej dlatego wprowadziliśmy usługę pozycjonowania stron za granicą dla naszych klientów z Polski oraz Polaków posiadających swój biznes poza granicami naszego kraju. Pojawiające się w wynikach wyszukiwania na pierwszych pozycjach google.de, google.no, google.nl czy google.se firmy, które obsługujemy naprawdę  napawają nas dumą.

Wypozycjonujemy Twoją stronę do TOP10 wyników wyszukiwania w Google i Bing bez względu na to czy jest to witryna stworzona u nas czy w innej firmie. Bez względu na to w jakim CMS w jakiej strukturze oraz jak napisana jest Twoja strona, pomożemy zaistnieć jej w wynikach wyszukiwania.

Dla nas nie ma ograniczeń i pozycjonować strony po uprzednim rozeznaniu możemy dosłownie wszędzie. Aby przygotować dla Ciebie ofertę pozycjonowania  sklepu lub strony internetowej w niestandardowym miejscu na świecie musimy zrobić analizę rynku. Za sobą mamy, pozycjonowanie w Niemczech, Pozycjonowanie we Francji, Pozycjonowanie w Holandii oraz Pozycjonowanie w Szwecji. Wszystko zakończone ogromnym sukcesem.

Każda strona, sklep internetowy lub portal to inny przypadek. Posiadamy strony w których słowa kluczowe osiągnęły wysokie pozycje już po 3 miesiącach od rozpoczęcia SEO ale istnieją również takie które dopiero po roku zaczęły osiągać dobre rezultaty.

Używamy tylko technik "White Hat SEO" czyli metody, która w żadnym przypadku nie powinna wpłynąć na bezpieczeństwo Twojej witryny i obniżenie jej pozycji. Wszystkie aktualizacje algorytmów są przez nas na bieżąco monitorowane i sprawdzane.

Pozycjonowanie za granicą i w Polsce - nasza skuteczność

Pozycjonowanie w Polsce

98%

Pozycjonowanie w Niemczech

90%

Pozycjonowanie w USA

88%

Pozycjonowanie w Holandii

84%

Pozycjonowanie we Francji

75%

Pozycjonowanie w Szwecji

68%

Pozycjonowanie we Włoszech

66%

Pozycjonowanie Stron - Proces zamówienia

Mieścimy się w Szczecinie jednak podpisać umowę na pozycjonowanie stron możemy zdalnie drogą mailową. Również lokalne firmy, które muszą poświęcić trochę czasu podróżując do centrum Szczecina, mają możliwość zamówienia naszego przedstawiciela, który podpisze z Państwem umowę bezpośrednio u Państwa w firmie. Oto jak wygląda cały proces zamówienia pozycjonowania Twojej strony www:

 • Kontakt telefoniczny lub mailowy
 • przedstawiamy dla Państwa naszą ofertę
 • wysłanie umowy drogą pocztową
 • podpisanie umowy SEO przez Państwa i odesłanie jej do nas
 • Rozpoczynamy pracę z optymalizacją Twojej strony

Wypowiedzenie umowy pozycjonowania

Większość umów na pozycjonowanie stron www jest nieprecyzyjna a informacja o wypowiedzeniu umowy jest napisana albo nieskładnie albo małym druczkiem. Mówimy nie dla ukrytych kwot zawartych na umowie oraz długiego okresu wypowiedzenia. U nas masz zawsze dokładnie sprecyzowane za co płacisz swoje pieniądze.