Pozycjonowanie stron i sklepów w Polsce i zagranicą

Jeżeli czytasz ten tekst to znaczy że do nas trafiłeś i to prawdopodobnie trafiłeś do nas przez wyszukiwarkę. Tak, na tym właśnie polega pozycjonowanie SEO, czyli na szeregu działań powodujących iż to właśnie na prawidłową stronę trafiasz. Musimy być w tym naprawdę nieźli skoro wpisując jedno z najtrudniejszych słów do pozycjonowania trafiłeś właśnie na naszą stronę. Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach (SEO) obejmuje wszystkie działania podejmowane w celu poprawy rankingu witryny w Google. Poprawa wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach obejmuje zarówno czynności podejmowane bezpośrednio na stronie ( On-Page ) oraz czynności podejmowane poza nią ( Off-Page ).  Pozycjonujemy strony z całej Polski jak i również w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Norwegii, Szwecji oraz Holandii. Świadczymy również usługi marketingu regionalnego czyli tzw. Lokal SEO. Polega on na tym iż Twoja firma pojawia się w wynikach wyszukiwania o zasięgu regionalnym na zapytania związane z Twoim miastem i regionem. Świadczymy usługi w każdym małym i dużym polskim mieście a specjalizujemy się w miastach takich jak Szczecin, Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Wrocław i Poznań.

pozycjonowanie stron Szczecin

Oto usługi jakie świadczymy w ramach pozycjonowania stron.

 • Optymalizacja SEO
 • Budowa linków
 • Pozycjonowanie w Polsce
 • Pozycjonowanie za granicą ( w Niemczech, Holandii, UK, Francji, Hiszpanii, Włoszech )
 • Pozycjonowanie w Mapach Google i Bing
 • Pozycjonowanie regionalne
 • Analiza i przyspieszenie prędkości strony
 • Poprawa kodowania strony

Nasze doświadczenie w pozycjonowaniu firm w Polsce pozwoliło nam osiągać sukcesy również na arenie europejskiej i międzynarodowej dlatego wprowadziliśmy usługę pozycjonowania stron za granicą dla naszych klientów z Polski oraz Polaków posiadających swój biznes poza granicami naszego kraju. Pojawiające się w wynikach wyszukiwania na pierwszych pozycjach google.de, google.no, google.nl czy google.se firmy, które obsługujemy naprawdę  napawają nas dumą.

Wypozycjonujemy Twoją stronę do TOP10 wyników wyszukiwania w Google i Bing bez względu na to czy jest to witryna stworzona u nas czy w innej firmie. Bez względu na to w jakim CMS w jakiej strukturze oraz jak napisana jest Twoja strona, pomożemy zaistnieć jej w wynikach wyszukiwania.

Dla nas nie ma ograniczeń i pozycjonować strony po uprzednim rozeznaniu możemy dosłownie wszędzie. Aby przygotować dla Ciebie ofertę pozycjonowania  sklepu lub strony internetowej w niestandardowym miejscu na świecie musimy zrobić analizę rynku. Za sobą mamy, pozycjonowanie w Niemczech, Pozycjonowanie we Francji, Pozycjonowanie w Holandii oraz Pozycjonowanie w Szwecji. Wszystko zakończone ogromnym sukcesem.

Każda strona, sklep internetowy lub portal to inny przypadek. Posiadamy strony w których słowa kluczowe osiągnęły wysokie pozycje już po 3 miesiącach od rozpoczęcia SEO ale istnieją również takie które dopiero po roku zaczęły osiągać dobre rezultaty.

Używamy tylko technik "White Hat SEO" czyli metody, która w żadnym przypadku nie powinna wpłynąć na bezpieczeństwo Twojej witryny i obniżenie jej pozycji. Wszystkie aktualizacje algorytmów są przez nas na bieżąco monitorowane i sprawdzane.

Pozycjonowanie Stron - Proces zamówienia

Mieścimy się w Szczecinie jednak podpisać umowę na pozycjonowanie stron możemy zdalnie drogą mailową. Również lokalne firmy, które muszą poświęcić trochę czasu podróżując do centrum Szczecina, mają możliwość zamówienia naszego przedstawiciela, który podpisze z Państwem umowę bezpośrednio u Państwa w firmie. Oto jak wygląda cały proces zamówienia pozycjonowania Twojej strony www:

 • Kontakt telefoniczny lub mailowy
 • przedstawiamy dla Państwa naszą ofertę
 • wysłanie umowy drogą pocztową
 • podpisanie umowy SEO przez Państwa i odesłanie jej do nas
 • Rozpoczynamy pracę z optymalizacją Twojej strony

Wypowiedzenie umowy pozycjonowania

Większość umów na pozycjonowanie stron www jest nieprecyzyjna a informacja o wypowiedzeniu umowy jest napisana albo nieskładnie albo małym druczkiem. Mówimy nie dla ukrytych kwot zawartych na umowie oraz długiego okresu wypowiedzenia. U nas masz zawsze dokładnie sprecyzowane za co płacisz swoje pieniądze.