Kompleksowe projektowanie stron www

Tworzymy responsywne i nowoczesne strony www, sklepy internetowe, zaawansowane portale i serwisy oraz Blogi. Mieścimy się w Szczecinie ale współpracujemy z firmami z całej Polski i świata. Tworzymy serwisy w różnych językach takich jak Polskim, Niemieckim, Hiszpańskim, Angielskim, Szwedzkim, Niderlandzkim, Włoskim oraz innych. Każda robiona przez nas strona www jest przez nas sprawdzana stylistycznie i gramatycznie.

Tworzenie i projektowanie stron

Tworzymy i projektujemy :

 • Strony wizytówki z systemem zarządzania treścią (CMS)
 • Strony firmowe z systemem zarządzania treścią (CMS)
 • Rozbudowane Portale
 • Blogi
 • Fora
 • Strony z możliwością sklepu online
 • Projektowanie stron zagranicą

Strona internetowa to nic innego jak wizytówka naszej firmy lub nas samych w sieci. Użytkownicy wchodzący na naszą witrynę odbierają pozytywnie lub negatywnie jej treść oraz fizyczne działanie. Aby strona internetowa była odpowiednio przyjazna dla użytkownika musi znajdować się na niej odpowiednia treść, która powinna tworzyć pewnego rodzaju zaciekawienie danym produktem lub usługą. Jeżeli chodzi o jej fizyczne działanie nie powinna stanowić problemów w jej fizycznym działaniu. Jako że tworzymy już strony internetowe tyle czasu, zdajemy sobie sprawę z tego jak ważnym jest pozyskać nowych klientów oraz zatrzymać tych którzy już naszą markę lub produkt trafili.

Wszystkie usługi tworzenia stron jakie oferujemy to przede wszystkim kompatybilność. Blog, strona firmowa czy zaawansowany portal otwierany na Smartphone musi być zgodny ze standardami, które pozwalają wyświetlać stronę w najwyższej możliwej rozdzielczości, dodatkowo wszystkie elementy strony takie jak grafiki i teksty powinny być prawidłowo dostosowane do szerokości ekranu.

Chcesz wysłać swój produkt na cały świat i zglobalizować swój biznes? Dzięki naszym narzędziom Twoja strona internetowa może być dostępna również dla klientów z poza Polski.  Możemy wzbogacić treść na Twojej stronie o 50 różnych języków i optymalnie przygotowujemy Twoją firmę dystrybucji Twojej marki na wiele rynków takich jak Niemcy, Szwecja, Holandia, Norwegia, Chiny, USA, Francja, Brazylia, Rosja czy Kanada.!

W zależności od funkcjonalności, ilości danych oraz wymagań graficznych, różne strony internetowe tworzymy w różnym czasie. Istnieją strony internetowe, które zajmują nam dwa dni a są też takie nad którymi pracujemy całymi miesiącami. Tworzenie stron internetowych jest bardzo wymagające zadanie dlatego aby strona była poprawnie wykonana i zoptymalizowana trzeba poświęcić na niej trochę czasu.

Cena strony internetowej również zależy od tych samych czynników co w przypadku czasu w jakim ją wykonujemy. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne pakiety dzięki którym możesz mniej więcej mieć obraz ile kosztuje strona internetowa, pamiętaj jednak że każda wycena robiona jest indywidualnie.

Koszt utrzymania strony ustalany jest zawsze indywidualnie jednak opłacając u nas serwer i domenę możesz być pewny iż płacisz dużo mniej niżeli u dużych dostawców tych usług. Nasze doświadczenie oraz dobre umowy podpisane z usługodawcami hostingu powodują iż możemy zagwarantować konkurencyjne ceny.

Co otrzymujesz?

 • Gwarancję współpracy na wszystkich etapach projektowania strony
 • Indywidualny projekt graficzny oraz pomoc w doborze kolorystyki
 • W pełni responsywną i funkcjonalną stronę www
 • Optymalizację SEO oraz wstępny linkbuilding dla Twojej strony
 • Szkolenie oraz wsparcie techniczne
 • Pomoc w pisaniu treści w różnych językach.
 • Projektowanie stron za granicą: W Niemczech, Anglii, Szwecji, Włoszech, Holandii , USA czy Szwecji

Zaprojektowanie strony - przebieg zamówienia

Mieścimy się w samym centrum Szczecina dlatego mieszkańców tego miasta zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami lub przez naszego przedstawiciela, który może podjechać do Państwa firmy o umówionej porze. Klientów z innych miast w Polsce zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jak wygląda cała procedura? Przedstawiamy poniżej.

 • Kontakt telefoniczny lub mailowy
 • Wysyłamy ofertę na projektowanie strony
 • wysłanie umowy drogą pocztową lub przez email.
 • podpisanie umowy na stworzenie strony i odesłanie jej do nas
 • Rozpoczynamy pracę nad projektem Twojej strony www

Inteligentne projektowanie stron internetowych

Liczy się pierwsze wrażenie oraz dalsza funkcjonalność. Tworząc strony internetowe opieramy się na najnowszych technologiach, najlepszych praktykach i niezawodnym oprogramowaniu. WordPress, Drupal, Joomla oraz własny system CMS sprawdziły się w wielu projektach internetowych.

Gwarancja zadowolenia

W PRZYPADKU NIEZADOWOLENIA Z WYKONANEJ USŁUGI PROJEKTOWANIA STRONY ZAWSZE STARAMY ZNALEŹĆ OPTYMALNE ROZWIĄZANIE DLA OBYDWU STRON. OD ZAWSZE STAWIAMY WSPÓŁPRACĘ Z NASZYMI KLIENTAMI NA PIERWSZYM MIEJSCU DLATEGO PRIORYTETEM DLA NAS JEST WYROZUMIAŁOŚĆ ORAZ KOMUNIKACJA Z NASZYM KLIENTEM.

Pełna obsługa

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy wiele stron internetowych dla restauracji, małych firm usługowych oraz dużych korporacji i utrzymujemy je do dnia dzisiejszego. Nasi klienci mogą codziennie skoncentrować się na swojej podstawowej działalności, zamiast martwić się o szczegóły techniczne lub zawartości gdyż jako agencja marketingu internetowego posiadamy również usługi dodatkowe polegające na aktualizowaniu treści lub ulepszaniu contentu.