Płatne kampanie reklamowe jako szybki sposób na zdobycie klienta

Płatne kampanie marketingowe jest to rodzaj reklamy płatnej, który daje możliwość natychmiastowego pojawienia się w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach, portalach społecznościowych lub na innych stronach internetowych np. związanych z twoją branżą. Jest to kampania linków sponsorowanych skupiająca się na słowach kluczowych lub kampania z w banerem reklamowym przez które potencjalny klient dotrze do oferowanych przez ciebie usług lub produktów. Głównymi zaletami płatnych kampanii jest to iż płacisz tylko za faktyczne kliknięcie w daną reklamę, i możesz obliczyć ile kosztuje Ciebie pozyskanie jednego klienta.

kampanie reklamowe ads

Gdzie możemy reklamować Twoją stronę internetową lub sklep internetowy?

  • Reklamy Ads w wynikach wyszukiwania Google
  • Shopping Ads w wynikach wyszukiwania Google
  • Reklamy w Bing
  • Facebook Ads
  • Reklamy w sieciach afiliacyjnych ( na różnych stronach internetowych )

W przypadku płatnej reklamy płacisz bezpośrednio za wykonane działania takie jak wyświetlenia, kliknięcia czy leady ( czynności wykonane na stronie ). Jako wieloletni partner Google pomagamy stworzyć odpowiednią kampanię reklamową i zoptymalizować ją w taki sposób aby osiągała najlepsze efekty.

Współpracujemy również z różnego rodzaju influencerami oraz sieciami partnerskimi posiadającymi możliwości wyświetlania reklamy Twojej witryny lub usługi na wielu powiązanych tematycznie oraz bogatych w użytkowników portali. Odpowiednio dobrana opcja marketingu afiliacyjnego może być dużo tańszą opcją od SEM czyli reklamy płatnej w wyszukiwarkach.