Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa to nic innego jak wizytówka naszej firmy lub nas samych w internecie. Potencjalni klienci wchodzący na naszą stronę internetową odbierają pozytywnie lub negatywnie jej treść oraz fizyczne działanie. Aby strona www była odpowiednio przyjazna dla użytkownika musi znajdować się na niej odpowiednia treść, która powinna tworzyć pewnego rodzaju zaciekawienie danym produktem lub usługą. Jeżeli chodzi o jej fizyczne działanie powinna nie stanowić problemów w poruszaniu się użytkownika na naszej witrynie. Jako że tworzymy już strony internetowe tyle czasu, dokładnie zdajemy sobie sprawę z tego jak dobra strona jest ważna aby pozyskać nowych klientów oraz zatrzymać tych którzy już naszą markę lub produkt znają.

Tworzenie Portali

Portal internetowy czyli powiedzmy bardziej rozbudowana i funkcjonalna strona internetowa, która nie koniecznie musi prezentować konkretną markę lub produkt ale witryna która ma za zadanie zarabiać na jej użytkowaniu. Tworzymy portale oparte o najnowsze technologie, dzięki którym praktycznie nie ma ograniczeń co do funkcjonalności i sposobu działania danego portalu. Staramy się w 100% realizować to co klient sobie założył i w jaki sposób wyobraził sobie działanie danego portalu internetowego. Jako firma przyjazna klientowi zawsze informujemy o brakach w założeniach oraz doradzamy co jeszcze powinniśmy poprawić lub zmienić. Dbamy aby wszystko sprawnie przebiegało dlatego zależy nam na dobrej komunikacji podczas tworzenia.

Tworzenie sklepów Internetowych

Jeżeli planujesz rozpocząć sprzedaż konkretnych produktów w internecie lub prowadzisz już sklep stacjonarny, powinieneś rozejrzeć się za własnym sklepem internetowym.   Własny Sklep Online to nie tylko wygoda dla użytkowników, którzy nie muszą udawać się do bezpośrednio do sklepu, to także wygoda dla Ciebie gdyż masz wszystko pod kontrolą . Prosty w obsłudze panel i system zarządzania treścią to podstawa do tego aby Twoja obsługa sklepu była jeszcze prostsza niż obsługa klienta bezpośrednio w sklepie. Na rynku jest wiele firm oferujących sklep online za który trzeba płacić miesięcznie lub rocznie i nie koniecznie oferują one pełne możliwości jakie dają nam obecne czasy – u nas nie ma opłat regularnych.

Responsywne Projektowanie

Wszystkie usługi tworzenia stron jakie oferujemy to przede wszystkim kompatybilność. Blog, strona firmowa czy zaawansowany portal otwierany na Smartphone musi być zgodny ze standardami, które pozwalają wyświetlać stronę w najwyższej możliwej rozdzielczości, dodatkowo wszystkie elementy strony takie jak grafiki i teksty powinny być prawidłowo dostosowane do szerokości ekranu.  Dostosowujemy strony  i te co zostały stworzone przez nas jak i na zlecenie klientów te, które zostały stworzone w czasach kiedy do nie przykładano do tego uwagi. Stworzona przez nas strona będzie dostosowana do urządzeń opartych na Windows,  Android oraz IOS od Apple.

Strona lub sklep jako aplikacja

Nie raz zwróciliście uwagę że popularne marki i usługodawcy posiadają na stronie możliwość pobrania aplikacji mobilnej. Jest to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla właścicieli stron, którzy często aktualizują dane lub treści na stronie. Tworzymy aplikacje mobilne które wyglądają podobnie lub dokładnie tak samo jak strona internetowa i dzięki instalacji ich na smartfonach potencjalnych klientów tworzy się pewna relacja między wami a użytkownikiem. Aplikacje zazwyczaj działają szybciej niż sama strona co powoduje iż klient chętniej korzysta własnie z aplikacji niż odwiedzin strony przez przeglądarkę internetową. Możliwość powiadomień o konkretnym dniu lub czasie przyczynia się iż klient regularnie może poznawać waszą ofertę.

Grafika i treść

Nie lubimy określenie Full Service jednak nasze bogate doświadczenie umożliwiło nam poszerzyć naszą ofertę o usługi nie koniecznie związane z projektowaniem samych serwisów. Jeżeli Twoja firma nie posiada loga firmowego lub wymaga ono poprawy chętnie podejmujemy się takich zleceń. Nasza wstępna wizja twojej witryny na pewno usprawni nam odpowiednie zaprojektowanie Twojego nowego logo. W przypadku zapotrzebowania zajmujemy się również pozyskaniem potrzebnych grafik na stronę z płatnych baz zdjęć. W przypadku braku lub niedoboru treści oferujemy pomoc w zakresie ich napisania. Doradzamy również gdzie dany tekst w jakim miejscu na stronie powinien się znaleźć.