Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa to nic innego jak wizytówka naszej firmy lub nas samych w internecie. Potencjalni klienci wchodzący na naszą stronę internetową odbierają pozytywnie lub negatywnie jej treść oraz fizyczne działanie. Aby strona www była odpowiednio przyjazna dla użytkownika musi znajdować się na niej odpowiednia treść, która powinna tworzyć pewnego rodzaju zaciekawienie danym produktem lub usługą. Jeżeli chodzi o jej fizyczne działanie powinna nie stanowić problemów w poruszaniu się użytkownika na naszej witrynie. Jako że tworzymy już strony internetowe tyle czasu, dokładnie zdajemy sobie sprawę z tego jak dobra strona jest ważna aby pozyskać nowych klientów oraz zatrzymać tych którzy już naszą markę lub produkt znają.

Tworzenie Portali

Portal internetowy czyli powiedzmy bardziej rozbudowana i funkcjonalna strona internetowa, która nie koniecznie musi prezentować konkretną markę lub produkt ale witryna która ma za zadanie zarabiać na jej użytkowaniu. Tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych, tworzymy portale oparte o najnowsze technologie, dzięki którym praktycznie nie ma ograniczeń co do funkcjonalności i sposobu działania danego portalu. Staramy się w 100% realizować to co klient sobie założył i w jaki sposób wyobraził sobie działanie danego portalu internetowego. Jako firma przyjazna klientowi zawsze informujemy o brakach w założeniach oraz doradzamy co jeszcze powinniśmy poprawić lub zmienić. Dbamy aby wszystko sprawnie przebiegało dlatego zależy nam na dobrej komunikacji podczas tworzenia.

Tworzenie sklepów Internetowych

Jeżeli planujesz rozpocząć sprzedaż konkretnych produktów w internecie lub prowadzisz już sklep stacjonarny, powinieneś rozejrzeć się za własnym sklepem internetowym.   Własny Sklep Internetowy Online to nie tylko wygoda dla użytkowników, którzy nie muszą udawać się do bezpośrednio do sklepu, to także wygoda dla Ciebie gdyż masz wszystko pod kontrolą . Prosty w obsłudze panel i system zarządzania treścią to podstawa do tego aby Twoja obsługa sklepu była jeszcze prostsza niż obsługa klienta bezpośrednio w sklepie. Na rynku jest wiele firm oferujących sklep online za który trzeba płacić miesięcznie lub rocznie i nie koniecznie oferują one pełne możliwości jakie dają nam obecne czasy – u nas nie ma opłat regularnych.

Responsywne Projektowanie

Wszystkie usługi tworzenia stron jakie oferujemy to przede wszystkim kompatybilność. Blog, strona firmowa czy zaawansowany portal otwierany na Smartphone musi być zgodny ze standardami, które pozwalają wyświetlać stronę w najwyższej możliwej rozdzielczości, dodatkowo wszystkie elementy strony takie jak grafiki i teksty powinny być prawidłowo dostosowane do szerokości ekranu.  Dostosowujemy strony  i te co zostały stworzone przez nas jak i na zlecenie klientów te, które zostały stworzone w czasach kiedy do nie przykładano do tego uwagi. Stworzona przez nas strona będzie dostosowana do urządzeń opartych na Windows,  Android oraz IOS od Apple gdyż projektowanie stron internetowych to przede wszystkim funkcjonalność.

Strona lub sklep jako aplikacja

Nie raz zwróciliście uwagę że popularne marki i usługodawcy posiadają na stronie możliwość pobrania aplikacji mobilnej. Jest to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla właścicieli stron, którzy często aktualizują dane lub treści na stronie. Tworzymy aplikacje mobilne które wyglądają podobnie lub dokładnie tak samo jak strona internetowa i dzięki instalacji ich na smartfonach potencjalnych klientów tworzy się pewna relacja między wami a użytkownikiem. Aplikacje zazwyczaj działają szybciej niż sama strona co powoduje iż klient chętniej korzysta własnie z aplikacji niż odwiedzin strony przez przeglądarkę internetową. Możliwość powiadomień o konkretnym dniu lub czasie przyczynia się iż klient regularnie może poznawać waszą ofertę.

Grafika i treść

Nie lubimy określenie Full Service jednak nasze bogate doświadczenie umożliwiło nam poszerzyć naszą ofertę o usługi nie koniecznie związane z projektowaniem samych serwisów. Jeżeli Twoja firma nie posiada loga firmowego lub wymaga ono poprawy chętnie podejmujemy się takich zleceń. Nasza wstępna wizja twojej witryny na pewno usprawni nam odpowiednie zaprojektowanie Twojego nowego logo, które może być użyte również na stronę internetową. W przypadku zapotrzebowania zajmujemy się również pozyskaniem potrzebnych grafik do stworzenia strony z płatnych baz zdjęć. W przypadku braku lub niedoboru treści oferujemy pomoc w zakresie ich napisania. Doradzamy również gdzie dany tekst w jakim miejscu na stronie powinien się znaleźć.

Co potrzebujemy aby sprawnie wykonać  usługę stworzenia strony.

Jak wygląda zamówienie krok po kroku?

 1. Do stworzenia strony, portalu lub sklepu będziemy potrzebowali od Ciebie trochę informacji, gdyż aby zrobić stronę internetową lub portal musimy posiadać wiele oryginalnej treści. Przed zleceniem polecamy spojrzeć na budowy stron Twojej konkurencji lub poszukać sam projekt graficzny który się Tobie podoba.
 2. Istnieje również możliwość abyś w pełni zaufał naszemu zespołowi i pozwolił na przygotowanie odpowiedniego contentu lub pełnego projektu graficznego aby tworzyć strony zupełnie od podstaw.
 3. W obydwu przypadkach klient krok po kroku jest informowany o wszystkich naszych działaniach oraz postępie wykonanych prac które już wykonaliśmy podczas tworzenia strony.
 4. Na ostatnim etapie gdy już w pełni otrzymujemy zgodę od klienta aby stronę internetową wystawić online, wykonujemy szkolenie z systemem CMS które ma na celu jak największe przyswojenie wiedzy aby samodzielnie obsługiwać system zarządzania treścią.

Nasze możliwości

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Tworzymy i projektujemy strony w różnych językach takich jak Niemiecki, Szwedzki, Holenderski oraz Norweski. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami tych języków co pozwala na profesjonalne opracowanie treści potrzebnej do budowy stron.
 • Zarówno Strona internetowa jak i sklep internetowy opiera się na systemie zarządzania treścią i to właśnie systemowi CMS zawdzięczasz możliwość edycji zdjęć oraz treści na swojej stronie www.
 • Działamy nie tylko regionalnie w Szczecinie, Stargardzie, Policach i Gryfinie ale i również w miastach takich jak Warszawa, Poznań, Wrocław czy Gdańsk.
 • Optymalizacja szybkości to dla nas pierwszoplanowość dlatego staramy się Tworzyć strony, które osiągają minimum 80% możliwości jakie daje im kod strony. Szybko działająca strona to gwarancja odwiedzin jeszcze większej ilości użytkowników na Twojej stronie.
 • Zdjęcia i filmy z drona Twojej firmy w nagłówku  lub treści niewątpliwie zainteresuje odwiedzających Twoją stronę oraz od razu strwoży wrażenie profesjonalizmu Twojej firmy.
 • Spacer wirtualny po Twoim biurze, budynku lub innym miejscu przedstawi Twojemu potencjalnemu klientowi świat do którego wcześniej nie miał dostępu.
 • Różnego rodzaju wnioski online oraz formularz kontaktowy, który wypełniony przychodzi bezpośrednio na Twoją skrzynkę.
 • Zabezpieczenie stron i sklepów o którym tak wielu zapomina a które w obecnych czasach jest tak samo ważne jak pozyskiwanie klientów. Żyjemy w czasach gdzie bardzo musimy uważać na internetowych włamywaczy.
 • Pozbywanie się wirusów ze stron które poprawi twoją widoczność w sieci i przestanie przeszkadzać podczas zarządzania stroną. Coraz więcej stron posiada ukryte wirusy w swoich stronach.
 • Dobieramy przyjazne nazwy domen, które będą wizualnie oraz pisemnie przyjemne użytkownikowi. Pomagamy zdobyć również domeny z dobrą historią, na której nigdy nie było stron internetowych o charakterze zabronionym lub kontrowersyjnym.

Dotacja na stronę internetową

Skontaktuj się z naszym doradcą i dowiedz się czy przysługuje Tobie nawet -50% zniżki za stworzenie profesjonalnej strony internetowej.

Formularz kontaktowy

Aby złożyć niezobowiązujące zapytanie i otrzymać wycenę napisz na nasz formularz kontaktowy krótką wiadomość i zostaw swój numer telefonu a nasz specjalista odezwie się do Ciebie z ofertą.