Pozycjonowanie SEO

Jeżeli czytasz ten tekst to znaczy że do nas trafiłeś i to prawdopodobnie trafiłeś do nas przez wyszukiwarkę. Tak, na tym właśnie polega pozycjonowanie SEO, czyli na szeregu działań powodujących iż to właśnie na prawidłową stronę trafiasz. Musimy być w tym naprawdę nieźli skoro wpisując jedno z najtrudniejszych słów do pozycjonowania trafiłeś właśnie na naszą stronę. Naszą wiedzą chętnie się dzielimy i wykorzystujemy ją przy współpracy z naszymi klientami. Pozycjonujemy strony z całej Polski jak i również w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Norwegii, Szwecji oraz pozycjonowanie strony w Holandii. Dodatkowo dla klientów zamawiających u nas usługi projektowania optymalizujemy SEO jako dodatek do danej witryny.

Kampanie Płatne SEM

Sposób reklamy płatnej, który daje możliwość natychmiastowego pojawienia się w wynikach wyszukiwania. Jest to kampania linków sponsorowanych na słowa kluczowe przez które potencjalny klient dotrze do oferowanych przez nas usług lub produktów. Głównymi zaletami płatnych kampanii “Adwords” są że Ty czyli klient Google czy Bing płaci tylko za faktyczne kliknięcie w daną reklamę a co za tym idzie wie ile kosztuje pozyskanie potencjalnego klienta. Należy jednak pamiętać że niepoprawnie skonfigurowana kampania Google Ads może spowodować wyklinanie całej założonej kwoty bez osiągniętego rezultatu.

Pozycjonowanie Lokalne

Pozycjonowanie lokalne Twojej strony internetowej to szereg działań które reklamuje Twoją firmę w wyszukiwarkach na danym obszarze można nazwać Local SEO.  Jeżeli jesteś firmą usługową lub masz zakład w danej dzielnicy miasta dobrze zadbać o reklamę(pozycjonowanie) lokalną w wyszukiwarce. Na pozycjonowanie SEO lokalne składa się na zadania poprawić widoczność w wyszukiwarkach. Za jedne z głównych możemy uznać odpowiednie skonfigurowanie google maps my business oraz odpowiednie ustawienie reklamy płatnej ads na dany region w którym Twoja firma świadczy usługi.

Marketing afiliacyjny

Jako doświadczona firma Tworząca różnego rodzaju kampanie marketingowe, mamy możliwość reklamowania Twojej strony czy sklepu na innych stronach internetowych. Współpracujemy z różnego rodzaju influencerami oraz sieciami partnerskimi posiadającymi możliwości wyświetlania reklamy Twojej witryny lub usługi na wielu powiązanych tematycznie oraz bogatych w użytkowników portali. Odpowiednio dobrana opcja marketingu afiliacyjnego może być dużo tańszą opcją od SEM czyli reklamy płatnej w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie strony internetowej za granicą

Już od ponad dziesięciu lat wyznaczamy sobie cele związane z pozycjonowaniem stron za granicą w krajach takich jak Niemcy, Holandia, Szwecja czy Norwegia. Nasze doświadczenie pozwala nam osiągać sukcesy na arenie europejskiej i międzynarodowej dlatego wprowadziliśmy usługę pozycjonowania stron za granicą dla naszych klientów z Polski i Polaków mających biznesy poza granicami naszego kraju. Pojawiające się w wynikach wyszukiwania na pierwszych pozycjach google.de, google.no, google.nl czy google.se firmy, które obsługujemy napawają nas dumą. Wysoką pozycję w wyszukiwarce Google lub Bing za granicą zawdzięczamy przede wszystkim doświadczeniu przy pozycjonowaniu stron internetowych polskich firm i pracy w różnych firmach zagranicznych w Niemczech i Anglii.

Pozycjonowanie sklepów internetowych za granicą

Pozycjonowanie sklepów za granicą znacząco różni się od pozycjonowania stron w Niemczech  czy Holandii. Różnica polega na tym iż w przypadku sklepu internetowego skupiamy się bezpośrednio na reklamowaniu kategorii produktów lub samego produktu a podczas gdy na przykład pozycjonowanie strony w Holandii polega na znalezieniu sposobu do dotarcia bezpośrednio do klienta któremu świadczymy daną usługę. W przypadku tworzenia SEO sklepów internetowych ważnym jest aby również poszczególne produkty pojawiały się w wynikach wyszukiwania na pierwszym miejscu, dlatego zawsze kładziemy nacisk na optymalizację obrazów na danym sklepie internetowym.

Płatne kampanie SEO w zagranicznej wyszukiwarce

Jeżeli chcemy osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania na rynku Niemieckim, Szwedzkim czy Norweskim a jak wiadomo pozycjonowanie SEO naturalne może trwać latami, można uzyskać wysokie pozycje reklamując się w Google ads. Nie czekając wtedy na wyniki pozycjonowania naturalnego mamy możliwość pojawiania się na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania na wybrane słowa kluczowe, które wpisują Twoi potencjalni klienci. Pamiętajmy jednak iż gospodarki takie jak Holenderska, Norweska czy Niemiecka są to kraje z trochę bardziej rozwiniętą gospodarką dlatego aby osiągnąć wysoką pozycję będziemy potrzebowali większego kapitału do inwestycji w reklamę.

Pozycjonowanie lokalne za granicą

Jeżeli posiadasz firmę za granicą i świadczysz usługi lokalnie usługa pozycjonowania lokalnego może okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Bez względu na to czy jest to kraj skandynawski czy Niemcy cel jest jeden, osiągnąć wysoką pozycję na zapytania lokalne w wyszukiwarce. W zdobyciu potencjalnych klientów pomoże nam również fakt pojawiania się w Mapach google. Dostosowanie lokalnych słów kluczowych ustalane jest indywidualnie z każdym klientem i naturalnie zależy od obecnej na rynku konkurencji. Przy pozycjonowaniu lokalnym za granicami naszego kraju należy  pamiętać o różnicach kulturowych i uwarunkowaniach społecznych które znacząco różnią się od tych występujących w Polsce.

Zagraniczne sieci partnerskie

Biegła znajomość języków obcych takich jak Niemiecki i Angielski pozwala na sprawną komunikację z sieciami partnerskimi oraz ich klientami. Jeżęli chcesz zareklamować swój produkt za granicami naszego kraju przez sieć afiliacyjną służymy pomocą w kontaktach biznesowych.

Umowa w różnych językach

Posiadamy możliwość sporządzenia umowy o świadczenie usług dla zagranicznych firm  i polskich firm z oddziałami za granicą. Umowa będzie dostosowana do obowiązującego prawa w danym kraju. Umowa zawsze sporządzona jest z zachowaniem pełnej poufności wobec innych firm konkurencyjnych.

Najczęściej zadawane pytania

W jakich krajach świadczymy usługę pozycjonowania?

Dla nas nie ma ograniczeń i pozycjonować po uprzednim rozeznaniu możemy dosłownie wszędzie. Aby wysłać do Ciebie ofertę pozycjonowania strony internetowej lub pozycjonowania sklepów internetowych potrzebujemy parę dni

Czy pozycjonowanie przez waszą firmę jest bezpieczne?

Prowadzone przez nas działania są zawsze najwyższej jakości i zawsze dbamy o to aby algorytmy wyszukiwarek nie karały danej strony za niepotrzebne działania spamerskie.

Kiedy mogę spodziewać się efektów pozycjonowania SEO?

Proces pozycjonowania zależy od ponad 150 czynników, które mają rzeczywisty wpływ na pozycję w wyszukiwarce. Nie można jednoznacznie tego określić ale przy tworzeniu oferty otrzymujesz informację o przewidywanym czasie osiągnięciu wysokich wyników.

Czy jest jakaś gwarancja uzyskania efektów?

Żadna firma SEO nie jest w stanie zagwarantować efektów pozycjonowania na tyle aby stwierdzić iż coś będzie w Top10 lub nie. Możemy jedynie zagwarantować iż dokonamy wszelkich starań aby Twoja strona była w najwyższych wynikach wyszukiwania.

Jakich opłat można spodziewać się w związku z pozycjonowaniem strony lub sklepu?

Jeżeli dana usługa nie jest zawarta w cenniku to opłaty za usługi ustalane są indywidualnie a w szczególności oparte na branży i poziomie trudności zleceniach

Jeżeli interesuje Ciebie wysokiej jakości pozycjonowanie na naszym rynku  lub chcesz uzyskać informację na temat pozycjonowania stron w Niemczech lub innym kraju, z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu na poniższy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się co możemy Tobie jako firma specjalizująca się w tego typu usługach zagwarantować.