Pozycjonowanie SEO

Jeżeli czytasz ten tekst to znaczy że do nas trafiłeś i to prawdopodobnie trafiłeś do nas przez wyszukiwarkę. Tak, na tym właśnie polega pozycjonowanie SEO, czyli na szeregu działań powodujących iż to właśnie na prawidłową stronę trafiasz. Musimy być w tym naprawdę nieźli skoro wpisując jedno z najtrudniejszych słów do pozycjonowania trafiłeś właśnie na naszą stronę. Naszą wiedzą chętnie się dzielimy i wykorzystujemy ją przy współpracy z naszymi klientami. Pozycjonujemy strony z całej Polski jak i również w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Norwegii, Szwecji oraz Holandii. Dodatkowo dla klientów zamawiających u nas usługi projektowania optymalizujemy SEO jako dodatek do danej witryny.

Kampanie Płatne SEM

Sposób reklamy płatnej, który daje możliwość natychmiastowego pojawienia się w wynikach wyszukiwania. Jest to kampania linków sponsorowanych na słowa kluczowe przez które potencjalny klient dotrze do oferowanych przez nas usług lub produktów. Głównymi zaletami płatnych kampanii “Adwords” są że Ty czyli klient Google czy Bing płaci tylko za faktyczne kliknięcie w daną reklamę a co za tym idzie wie ile kosztuje pozyskanie potencjalnego klienta. Należy jednak pamiętać że niepoprawnie skonfigurowana kampania Google Ads może spowodować wyklinanie całej założonej kwoty bez osiągniętego rezultatu.

Pozycjonowanie Lokalne

Szereg działań które reklamuje Twoją firmę w wyszukiwarkach na danym obszarze można nazwać Local SEO.  Jeżeli jesteś firmą usługową lub masz zakład w danej dzielnicy miasta dobrze zadbać o reklamę(pozycjonowanie) lokalną w wyszukiwarce. Na pozycjonowanie SEO lokalne składa się szereg działań mających za zadanie poprawić widoczność w wyszukiwarkach. Za jedne z głównych możemy uznać odpowiednie skonfigurowanie google maps my business oraz odpowiednie ustawienie reklamy płatnej ads na dany region w którym Twoja firma świadczy usługi.

Marketing afiliacyjny

Jako doświadczona firma Tworząca różnego rodzaju kampanie marketingowe, mamy możliwość reklamowania Twojej strony czy sklepu na innych stronach internetowych. Współpracujemy z różnego rodzaju influencerami oraz sieciami partnerskimi posiadającymi możliwości wyświetlania reklamy Twojej witryny lub usługi na wielu powiązanych tematycznie oraz bogatych w użytkowników portali. Odpowiednio dobrana opcja marketingu afiliacyjnego może być dużo tańszą opcją od SEM czyli reklamy płatnej w wyszukiwarkach.