Aplikacja mobilna do strony internetowej

To już jest fakt. Użytkowników mobilnych jest więcej niż odwiedzających strony internetowe przez komputer stacjonarny. Aby zapewnić naszym potencjalnym klientom szybkie użytkowanie strony bez wątpienia warto jest za inwestować w aplikacje mobilne dla użytkowników androida oraz Apple(IOS) Aplikacja mobilna do strony www Wygląda tak samo jak nasza strona internetowa z tym że jest instalowana bezpośrednio jako aplikacja na naszym telefonie komórkowym.

Co nam daje aplikacja mobilna:

– często szybsze ładowanie treści niż w przypadku strony internetowej

– stały kontakt klienta z naszą stroną internetową gdyż klient nie musi pamiętać nazwy strony internetowej

– powiadomienia o aktualnościach na naszej stronie które mogą być wysyłane według naszych potrzeb

– w przypadku funkcjonalności nie wymagającej połączenia z Internetem aplikacja może działać off-line.

Aktualizacje treści

Aktualizacja treści pomiędzy aplikacją mobilną a stroną internetową lub portalem powinna odbywać się w tym samym czasie. Jeżeli posiadamy prostą stronę lub blog po każdej aktualizacji treści aplikacja aktualizuje również aktualną treść. W przypadku zaawansowanych portali aplikacja aktualizuje się automatycznie co jakiś czas aby zachować aktualny stan treści.

Cena aplikacji mobilnej
Cena naturalnie uzależniona jest od wielkości oraz funkcjonalności danej strony internetowej lub portalu. Firma Pro-strony przygotowała specjalną ofertę która ma na celu obniżyć koszty tworzenia aplikacji do minimum dlatego w pakiecie dostępnym na stronie cennika znajduje się również oferta na aplikację mobilną w pakiecie ze stroną internetową oraz SEO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *